neděle 16.6 11:00 - Božetice, místní kaplička a koupaliště

neděle 16.6 8:00 - Tažovice, Kolčava

Třetí ročník závodu v sečení kosou.

Soutěže (1)

Spartak sestřelil Dražice už v první půli

SOBĚSLAV - Fotbalisté Soběslavi nezvládli v minulém kole krajského přeboru důležitý souboj v Jankově, v sobotu odpoledne si ale chuť spravili dokonale. K okresnímu derby přijely Dražice, které se nestačily divit. Domácí Spartak nadělil svěřencům trenéra Veselého smutnou čtyřku už do přestávky a bylo po zápase. Dražice se těžko vyrovnávaly s penaltou v poslední minutě a při odchodu do kabin nezůstala na rozhodčím Seberovi nit suchá.

Hosté se přesto nevzdali a špatný výkon z prvního dějství napravili. Bojovali o lepší výsledek až do poslední minuty, ovšem kromě Horky se nikdo jiný za Kuníkova záda nepodíval. Soběslav tak porazila Dražice 4:1.

FK Spartak Soběslav – TJ Dražice 4:1 (4:0), branky: 16. a 40. Polišenský, 24. Dvořák, 45. Bosnyak (z pen.) – 54. Horka, rozhodčí Sebera – Kotalík, Vychodil, ŽK (4-2): Žalda, Peltán, Kuník, Šmídmajer – Horka, Kloc, 150 diváků.

Ve středu v Táborsku přiblížíme další důležité zápasové momenty. Domácí trenér Radek Hajič prozradí, co vedlo k dlouho očekávané výhře. Na dražické straně promluví Jaroslav Fořt o příčinách neúspěchu, zmínka padne také o rozhodčích. Dále si přečtete rozhovor s Jaroslavem Bosnyakem, který přišel do Soběslavi na hostování z Táborska. Nový muž v domácí sestavě se hned zapsal do střelecké listiny. A co je jeho největším přáním?