Kdy a kam

  • Okolím Písku - pěší výlet

    neděle 18.11 13:00 - Písek - sraz před Sportovní halou v Tylově ul.

    Klub českých turistů - Otava Písek. Trasa bude určena dle charakteru počasí až na místě srazu. Pěšky do 10 km. Možnost krátkého přesunu vlakem nebo autobusem.

  • Literární odpoledne v Heydukově památníku

    neděle 18.11 16:00 - Památník A. Heyduka, Tyršova 438, Písek

    Připravila a uvádí Stanislava Hošková.

Zobrazit všechny události
 

Spektrum v Sezimově Ústí bude žít o víkendu loutkovými pohádkami a dílničkami

Ilustrační foto , Autor: Tomáš Přibyl

Ilustrační foto     Autor: Tomáš Přibyl

SEZIMOVO ÚSTÍ - V sobotu 20. října v 10 hodin otevře známý herec Miroslav Táborský osmý ročník sezimovoústeckého Loutkového festivalu. Této akci bude patřit kulturní dům Spektrum celou sobotu i neděli.

Miroslav Táborský je totiž také loutkoherec a se svým souborem Anima Candida zahraje dopoledne tři příběhy s názvem Jak Jeníčka a Mařenku navštěvují pohádky.

V sobotu od 14 hodin mohu děti s rodiči navštívit Hvězdné pohádky divadla Koráb a čas od 16 hodin bude patřit domácímu Divadýlku Na schodech, které do programu festivalu přispěje pohádkou O zlobivém skřítkovi.

Navíc děti mohou od 13 hodin celé sobotní odpoledne tvořit ve výtvarné dílně.

A na co se mohou malí diváci těšit v neděli? V 10 hodin zahraje soubor Buchty a loutky norskou pohádku s názvem Brum, brum, jdu si pro nevěstu. Na 14. hodinu dorazí Studio dell´arte s pohádkou O zvědavém slůněti a v 16 hodin festival uzavře divadlo Studna s legračním příběhem Treperenda.

V neděli pak poběží současně loutkový ateliér pro tvořivé děti, a to od 14 hodin.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace