Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Robert Fulghum - opravář osudů, o jeho tvorbě i životě

  středa 23.10 17:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

  Beseda.

 • Bachata pro začátečníky

  středa 23.10 17:00 - Strakonice, DDM

Zobrazit všechny události
 

Stačilo pár dní a škoda po sprejerovi či sprejerech je 40 tisíc korun

Ilustrační foto

Ilustrační foto

TÁBOR – Sprejeři v Táboře stále řádí! Policisté šetří další aktuální případy. Ten první se stal v době od třetí hodiny odpolední pátku 21. června do 16. hodiny následující soboty. „Vandal tentokrát poškodil zánovní fasádu panelového domu číslo 2801 na náměstí Přátelství táborského Sídliště Nad Lužnicí. Černým sprejem zde vytvořil nápis o rozměru cca 3x1 metr. Majitelům vznikla škoda ve výši minimálně 20 tisíc korun,“ uvedl policejní mluvčí Miroslav Doubek.

 

Obdobné nápisy černým sprejem následně přibyly na panelových domech číslo 2747 a 2749 v Berlínské ulici, jak mluvčí informoval v úterý 25. června. „Zánovní fasáda je poškozena na téměř šesti metrech čtverečních," upřesnil. Hmotná škoda je odhadnuta taktéž na 20 tisíc korun.

„Opětovně se tímto obracíme na obyvatele města, respektive Sídliště Nad Lužnicí. Jakékoliv informace, které by přispěly k ustanovení totožnosti tohoto vandala či vandalů, sdělte policistům na jejich služebně v Divadelní ulici v Táboře či telefonní lince 974 238 700. V případě aktuálního výskytu sprejerů volejte neprodleně linku 158," vyzval Miroslav Doubek.

Diskuse k článku - 3 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • příslušník 

  Reagovat

   

  Už někdo přes den viděl příslušníky MP na sídlišti N. Luž.? Jen když se čistí dvakrát za rok ulice a odtahují se špatně zaparkovaná auta.
  No a jedenkrát v noci objedou sídliště v autě. A těch pár kamer všude nevidí. Tímto způsobem se tedy chrání majetek a občané cca desetitisícového města ve městě v podání táborské radnice. A že nejsou peníze na více lidí u MP? Hlavně že jsou na zbytečně každoročně pořádané slavnosti, festivaly vín, ohňostroje a podobné nesmysly. Bezpečnost občanů a ochrana jejich majetků je druhořadá. Prioritu má pouze před komunálními volbami ve stranických programech. Potom zase návrat ke starým "dobrým" zavedeným pořádkům.

  Vloženo 26.6.2019 16:15:49

 • sen 

  Reagovat

   

  kamera se "zrovna" divala někam jinam,nefungovala.... a záznam?! se nepořizuje.... toť obvyklé výmluvy Městské policie...

  Vloženo 26.6.2019 08:27:15

 • Táborák 

  Reagovat

   

  Vždyť jsou na sídlišti kamery, na co tam tedy jsou? Jedna dokonce přímo naproti pospreyovanému domů, tak ať se policie podívá na záznam.

  Vloženo 26.6.2019 07:33:33

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace