Kdy a kam

 • ZUŠ vystoupení žáků tanečního a dramatického oboru

  Úterý 11.12 18:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

  Vystoupení žáků tanečního a dramatického oboru.

 • Pusťte Donnu k maturitě

  Úterý 11.12 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

  Nekompromisní ponor do devadesátek, do období, kdy všechny otázky dokázalo zodpovědět Bravíčko.

Zobrazit všechny události
 

Strakonická nemocnice otevřela supermoderní centrum. Hejtmanka kraje byla u toho

Strakonická nemocnice má nové supermoderní gastroenterologické centrum. , Autor: Jarka Krejčová - Jižní Čechy Teď

Strakonická nemocnice má nové supermoderní gastroenterologické centrum.     Autor: Jarka Krejčová - Jižní Čechy Teď

STRAKONICE – Strakonická nemocnice, konkrétně interní oddělení, má od úterý 4. prosince zbrusu nové supermoderní gastroenterologické centrum. Přijela ho otevřít i hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská a označila strakonickou nemocnici za světovou. Centrum stálo 25 milionů korun.

 

Slavnost si nenechala ujít spousta významných osobností. Všichni si po zahájení mohli jednotlivé místnosti centra prohlédnout a od lékařů a sester vyslechnout podrobný popis, co jaký přístroj umí. Primář interního oddělení Ivo Horný na tento den rozhodně nezapomene. Bude mu ho připomínat obraz od regionálního výtvarníka Valentina Horby, který speciálně pro tuto příležitost namaloval pavilon interny.

Hejtmanka Stráská si zase na památku odvezla fotografii z nedávného sázení lípy republiky v areálu nemocnice, kde jsou zvěčněni všichni účastníci akce. Darovaný snímek jí očividně udělal radost, takže možná bude zdobit její kancelář.

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Zkušenost s léčbou v této nemocnici: 

  Reagovat

   

  Světová nemocnice to bezesporu je. Otec, který byl propuštěn s neprokrvenými odumírajícími prsty na noze domů bez jakéhokoli dalšího doporučení či léčení apod., o ni přišel za několik dnů tzv. vysokou amputací ve stehně - to už pochopitelně na jiném pracovišti. Obraz a sázení lípy, to jim tam jde zjevně dobře. Nemám slov.

  Vloženo 5.12.2018 14:10:21

  • svědomí 

   Reagovat

    

   každý den se někde zviditelňuje na oslavách v reg. tisku a na sociál. sítích zasloužilá šéfka Jč. KÚ Mají na to fondy, aby o sobě dala vědět. Ale neřeší se z minulého období vícehejtmanky s jejím podpisem odsouhlasené milionové odměny kamarádů dosazených hejtmanem na manažérské funkce v nemocnicích zřizovaných KÚ. To by pokrylo mnoho potřebných k dokonalejší léčbě Zapomeňte .....

   Vloženo 5.12.2018 14:38:16

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace