Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vánoční koncert sborů

    Čtvrtek 12.12 18:00 - ZUŠ, Dačice

    Koncert dětských pěveckých sborů.

  • Anna K. - Akusticky 2019

    Čtvrtek 12.12 19:30 - Městské divadlo Český Krumlov

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Akce Pusť kačku pomůže i pobaví. Každý si může koupit svoji plastovou kačenku už teď

Dobročinné závody Pusť kačku se staly tradicí a letos proběhne již sedmý ročník této ojedinělé kampaně na podporu dětí s handicapem. Zapojit se může každý tím, že si zakoupí startovní číslo na www.pustkacku.cz. Hromadné vypuštění a samotný závod plastových kačenek se zábavným programem pro děti se uskuteční v neděli 10. června od 13 hodin ve Vodáckém areálu Lídy Polesné v Českém Vrbném. Navíc vítězné kačky mohou vyhrát svým majitelům hodnotné ceny pro celou rodinu.

Výtěžek putuje k organizacim I MY ( pečuje o děti s postižením tak, že provozuje terénní praxi přímo v rodinách ) a APLA Jižní Čechy (aktivně podporuje lidi s autismem a jejich rodiny). Ve zkratce, pomůžete kvalifikovaným poradkyním, aby mohly za dětmi s postižením a autismem přímo do rodin a děti nemusely za nimi. Vedle závodu o hodnotné ceny se můžete těšit v Českém Vrbném na divadlo pro děti, skákací hrad a mnoho další zábavy. 

 

Jak získat svoji závodní kačenku?

 

Kdokoli si může zakoupit svou Kačku závodnici před konáním akce na www.pustkacku.cz. Zde lze pořídit závodnici (certifikát se startovním číslem) za 50 Kč malou a za 2500 Kč velkou firemní, která závodí s logem či reklamou firmy. V určený den – 10. června – se odehrají skutečné závody Kaček a to v několika rozjezdech, kdy sami majitelé firemních závodních Kaček mohou své vhodit do vody z přemostění plavebního kanálu. Malé kačky vhazují do vody najednou z velkých krabic pracovníci APLA JČ a I MY. Pro majitele výherních závodnic jsou připravené zajímavé a hodnotné ceny od sponzorů.

 

 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace