Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trash Nightmare festival - Vol. 7

    sobota 19.10 17:00 - Písek, Divadlo pod čarou

    Hudební festival.

  • Barbora Poláková - Tour 2019

    sobota 19.10 19:00 - Strakonice, MěKS

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Bude letos česká Miss z jižních Čech?

 Autor: Herminapress / Česká Miss

    Autor: Herminapress / Česká Miss

JIŽNÍ ČECHY – Poslední casting desátého ročníku České Miss 2014 už zná své vítězky. Do semifinále postoupilo šest dívek, ze kterých skutečnými Jihočeškami jsou pouze tři. Moderátor Petr Vágner v jihočeském castingu soutěžící dívky provedl třemi vyřazovacími koly. Dívky se nejprve představily porotě. Postupující čekala promenáda v plavkách a do posledního kola, kterým je obávaný rozhovor s porotou, se probojovalo už jen deset soutěžících. Loni se stala královnou krásy třiadvacetiletá Gabriela Kratochvílová z Vysočiny. Dostane letos nejcennější korunku Jihočeška?

Do celostátního semifinále postoupilo z Českých Budějovic nakonec jen šest dívek. V porotě usedly Česká Miss 2011 Jitka Nováčková a 1. Česká vicemiss 2009 Tereza Budková, město České Budějovice reprezentoval primátor Juraj Thoma. Semifinále České Miss 2014 se koná 12. prosince v Praze. Pokud některá krásných z dívek, které hájí jihočeské barvy, postoupí do finále, utká se s ostatními v přímém přenosu v březnu na obrazovce televize Prima.

Postoupily devatenáctiletá Kateřina Hudáková z Písku (1), studující Univerzitu v Hradci Králové, obor transkulturní komunikace. Její životní motto je Když něco doopravdy chceš, nikdy se nevzdávej. Dále to byla osmnáctiletá Michaela Lukschová z Horní Stropnice (23), která studuje Střední školu obchodu, služeb a podnikání a Vyšší odbornou školu v Českých Budějovicích, obor kosmetika. Její životní motto je Kdo bojuje, může prohrát, kdo nebojuje, ten už prohrál a devatenáctiletá Anna Jandová z Týna nad Vltavou (37) studující Jihočeskou univerzitu, obor všeobecná sestra. Její životní motto je Jedna pětka, žádná pětka.

Z jihočeského castingu také postoupily devatenáctiletá Adriana Sekaninová z Brna (2), která studuje Hotelovou školu v Brně, obor hotelnictví. Dále pak dvacetiletá Denisa Reitermanová z Velkého Beranova (30) studujeící Vysokou školu finanční a správní v Praze, obor marketingová komunikace a třiadvacetiletá Martina Palacká z Chropyně (41), která pracuje jako zdravotní sestra ve Fakultní nemocnici v Motole v Praze. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace