banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • O prrincezně, Liciášovi a makových buchtách

    neděle 22.9 15:00 - Milevsko - amfiteátr

    Pohádka

  • Lollipopz - Tábor

    neděle 22.9 16:00 - Tábor, hotel Palcát

    Zábavná hudební show, jehož součástí jsou mimo jiné oblíbené soutěže a spousta písniček ze všech doposud vydaných alb.

Zobrazit všechny události
 

Budějovičtí hasiči měli o víkendu hodně napilno

Nehoda 18. srpna ve Vrátu , Autor: HZS

Nehoda 18. srpna ve Vrátu     Autor: HZS

ČESKOBUDĚJOVICKO – O víkendu se stalo třicet dopravních nehod, u kterých zasahovali jihočeští hasiči, z toho u šesti na Českokrumlovsku, sedmi na Táborsku a u deseti na Českobudějovicku.

V pátek 16. srpna po desáté hodině dopoledne českobudějovičtí hasiči byli vysláni k likvidaci následků dopravní nehody, která se stala na křižovatce Pekárenská a Jírovcova v krajské metropoli. Při nehodě byla jedna osoba zraněná. O hodinu později na vyžádání policistů uklízeli vozovku po dopravní nehodě dvou osobních aut v českobudějovické Puklicově ulici. Hodinu po poledni vyjeli hasiči Na Dlouhou louku k likvidaci následků dopravní nehody. Po šesté navečer uklízeli sorbetem dobrovolní hasiči z Týnu nad Vltavou u Sudoměřic u Bechyně vozovku po technické závadě nákladního auta Avia, ze kterého vytekl motorový olej. Skvrna byla padesát krát jeden metr.

V sobotu 17. srpna v půl deváté ráno vyprošťovali hasiči zraněné osoby po dopravní nehodě tří osobních aut Na Dlouhé louce, přímo na křižovatce u Výstaviště v Českých Budějovicích. Při nehodě byly tři zraněné osoby. Hasiči ze Suchého Vrbného udělali u vozů Škoda Felicia, VW Golf a Fiat Fiesta protipožární opatření a kontrolu úniku provozních látek. Ti půl hodiny po poledni opět vyjeli k likvidaci následků další nehody k Ledenicím, kde došlo ke srážce dvou osobních aut Kia a Peugeot. Při nehodě byly zraněné dvě osoby, které byly v době příjezdu hasičů už v péči záchranářů. Těsně po jedné hodině odpoledne dále zasahovali v Litvínovicích v ulici Pod Stromovkou, kde havarovaly dvě za sebou jedoucí Fabie. Zdravotníci záchranky na místě ošetřili jednu osobu.

V neděli 18. srpna českobudějoviští hasiči zasahovali v půl sedmé ráno u havarovaného osobního auta u Ševětína. Ve voze cestovaly čtyři osoby, žádná z nich nebyla zraněna. V osm ráno vyjeli hasiči ze Suchého Vrbného ke střetu osobních aut VW Passat a Opel Corsa. Při nehodě nebyl nikdo zraněn. Hasiči provedli zajištění místa nehody, zasypání uniklých provozních kapalin sorbentem a závěrečný úklid vozovky. Ještě hodinu po poledni suchovrbenští profesionálové zasahovali na Lidické třídě v Českých Budějovicích, kde se střetla škodovka s motocyklem.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace