Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Bedřich Smetana - Prodaná nevěsta

    pátek 6.12 19:00 - DK Metropol, České Budějovice

    Komická opera.

  • Bertolt Brecht Zadržitelný vzestup Artura Uie

    pátek 6.12 19:00 - Bouda, České Budějovice

    Politická komedie.

Zobrazit všechny události
 

Česká punk rocková stálice Visací zámek vystoupí v Jistebnici. Soutěžte o vstupenky

JISTEBNICE – Kapela Visací zámek přijede na jih Čech představit svou novou placku s názvem Punkový království. Na koncert můžete vyrazit v sobotu 28. března od 21. hodin do kulturního domu v Jistebnici.

 

Jelikož dobrých zpráv není nikdy dost, po jedné vstupence máme připraveno pro pět z vás, kteří odpovědí správně na následující soutěžní otázku:

Kolikáté „narozeniny“ oslavila kapela v roce 2012? Možnosti máte dvě. Za A) 30 let nebo za B) 20 let. Odpovědi zasílejte formou SMS zprávy ve tvaru JCT mezera VISACI mezera a PÍSMENO ZVOLENÉ ODPOVĚDI na telefonní číslo 900 06 09. Soutěžit můžete do pátku  27. března 2015 do 12. hodin. Ze správných odpovědí vylosujeme 5 šťastlivců, kteří od nás dostanou vstupenky na bezvadný koncert v Jistebnici. Upozornění na závěr. Pokud se po ukončení hlasování vylosovanému výherci nedovoláme 3 krát po sobě, jeho výhra propadá a my vylosujeme dalšího šťastlivce.

Cena jedné SMS je 9 korun včetně DPH. Technicky provozuje Erika a.s. www.erika-as.cz.,www.platmobilem.cz.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace