Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Ochotnický soubor Copánek

    neděle 20.10 10:00 - Písek, KD

    Divadlo pro děti.

  • The Muh Trio - The Art of Jazz Trio

    neděle 20.10 18:00 - Písek, Trojice

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Chvalšovický širák pro Terezku a hospic

Minulý rok byl Chvalšovický širák věnován jen Terezce Kodýdkové, slečně s nemocným srdcem. Její zdravotní stav dovolil, aby se s rodiči mohla akce osobně zúčastnit. Na snímku s Františkem Chadrabou z hostince U Cháti. 
 , Autor: Jarka Krejčová

Minulý rok byl Chvalšovický širák věnován jen Terezce Kodýdkové, slečně s nemocným srdcem. Její zdravotní stav dovolil, aby se s rodiči mohla akce osobně zúčastnit. Na snímku s Františkem Chadrabou z hostince U Cháti.     Autor: Jarka Krejčová

CHVALŠOVICE – Vloni majitelé hostince U Cháti rozjeli pilotním ročníkem charitativní Chvalšovický širák a výtěžek z něj věnovali Terezce Kodýdkové, jedenáctileté slečně s nemocným srdcem. Tehdy se vybralo 14 600 korun. Protože byla akce úspěšná, rodina Chadrabova se rozhodla v ní pokračovat. V pořadí druhý ročník Chvalšovického širáku se uskuteční v sobotu 13. července a na půvabné zahradě hospody se začne ve 14 hodin.


Hrát budou Malečtí Sobolci, Husmen country a C a W Swing – trampské písně. Zatančí Zářící ženy a Čiperušky z Příbrami a Rozálie ze Strakonic. Letošní výtěžek bude rozdělen mezi Terezku a strakonický Hospic svaté Markéty.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace