banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Transsibiřská a Transmongolská magistrála

    Úterý 20.8 20:30 - Stánek - Žižkovo náměstí, Tábor

    Cestopis.

  • Loutka - Dvorní divadlo

    Úterý 20.8 18:30 - Jezírko v parku za Kulturním domem Veselí nad Lužnicí

    Divadelní komedie pod širým nebem.

Zobrazit všechny události
 

Do Egypta on-line platby MoneyPolo pro Čechy zadarmo

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

Egypt je na pokraji občanské války. Lidem, kteří v Egyptě pracují, studují nebo tráví dovolenou, a dostanou se do finanční tísně nebo se ve vyostřené situaci nemohou spolehnout na bankovní služby, nabízí pomoc britská společnost Mayzus Financial Services. Prostřednictvím on-line platby přes MoneyPolo mohou občané zaslat peníze svým blízkým z České republiky do Egypta zdarma. Peníze budou mít k dispozici už za čtvrt hodiny po jejich odeslání. MoneyPolo má pobočky ve všech významných turistických letoviscích.

„Převod peněz zdarma garantujeme při poslání on-line platby přes moneypolo.cz do našich poboček ve 223 městech v Egyptě. Bankovní převody nejsou pro tyto situace ideální – trvají několik dní. Nebankovní transakce prostřednictvím MoneyPolo trvá pouhých patnáct minut a nastavili jsme pro ni vzhledem k mimořádnému stavu nulové poplatky,“ vysvětlil Nikolay Rozhok, jednatel a CEO společnosti Mayzus Financial Services.  

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace