Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Tradiční benefiční vánoční koncert

    pondělí 16.12 18:00 - Písek, Trojice

  • Izrael - Po stopách Ježíše Krista

    pondělí 16.12 10:00 - Písek, Senior Point

    Přednáška.

Zobrazit všechny události
 

Dobrovolní a profesionální hasiči chtějí společně oslovit děti i seniory

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

JIŽNÍ ČECHY – Ředitel hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje Lubomír Bureš se setkal s nově zvoleným starostou krajského sdružení dobrovolných hasičů Janem Žižkou i jeho předchůdcem ve funkci Václavem Žižkou. Společně zhodnotili dlouholetou spolupráci profesionálních a dobrovolných hasičů. Hovořili také o vizích do budoucna.

 

Šéf profesionálního sboru vidí prostor především v tématech, která souvisejí s jednotkami dobrovolných hasičů. Byl by rád, kdyby krajské vedení sdružení vědělo o případných problémech a zapojilo se do jejich řešení. Další možnost spolupráce je podle ředitele profesionálního sboru v preventivně-výchovné činnosti. Chtějí oslovit nejen děti, ale i třeba seniory a další skupiny obyvatelstva. A právě spojení sil profesionálních a dobrovolných hasičů, kteří působí prakticky v každé obci, se mu jeví jako ideální,“ popsala jednání tisková mluvčí HZS Vendula Matějů.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace