Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Milevské léto - Rightnow a Maddie

    Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

    Koncert.

  • Promítání filmu Obr

    Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

    Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

Domácí premiéra skončila očekávaným debaklem

STRAKONICE - Jako kvalitní přípravu. Tak braly extraligové basketbalistky U19 Chance úvodní domácí utkání v nové sezoně Ženské basketbalové ligy. První říjnovou sobotu přivítaly netradičně v dopoledních hodinách favorizovaný Nymburk, který u Otavy potvrdil svoji roli, když zvítězil jednoznačně 100:39 (20:12, 54:20, 76:28).

Úvodní dějství skončilo nejmenším rozdílem, ale poté už jednoznačně kralovaly Středočešky, které začaly napadat už rozehrávku Jihočešek zpod svého koše. Asistent trenéra Jiří Johanes sice přispěchal s vtipným vzkazem „presink před obědem?“, který ukázal trenérovi Nymburku Danielu Kuruczovi, ale ten v tom byl nevinně. Tento způsob hry si vybraly samy hráčky. Rozdíl ve skóre se tak vyšplhal až na 61 bodů. Strakonice doplatily na veliké množství ztrát a nebýt toho, že soupeřkám to tam nijak extra nepadalo, mohla být porážka ještě drtivější. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace