Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Krampus

  sobota 14.12 15:00 - Kaplice, město

 • Předvánoční burza minerálů, drahých kamenů, šperků a fosilií

  sobota 14.12 9:00 až 14:00 - Písek, Prácheňské muzeum

Zobrazit všechny události
 

Fotbal: Překvapení krajského přeboru! Béčko Písku porazilo Dražice

DRAŽICE - Ti asi nikdo nečekal. Jen písecký kapitán Josef Šácha, který prý už celý minulý týden kudy chodil, tudy předpovídal, že Dražice jednou prohrát musí. Dvacet kol udržel dražický lídr tabulky krajského přeboru neporazitelnost. Dnes navečer prohrály Dražice s píseckou rezervou 2:0.

Čtrnáctý porazil prvního. Góly padly už v prvním poločase a oba střelil právě kapitán Šácha. Napřed ve 30. minutě po rohu a pak o deset minut později z penalty. Při této střele si ale způsobil svalové zranění, takže sám neví, jestli příští týden doma v Písku s Třeboní bude na hřišti.

V Píseckých postřezích a v Táborsku si ve středu přečtete víc o průběhu zápasu, kdo může dosvědčit, že je Josef Šácha fotbalovým jasnovidcem, jak viděl zápas bývalý dražický špílmachr Marian Horka, který seděl na tribuně, kdy už nastoupí Miloš Veselý, který Dražicím hodně chybí, a také co říkali oba trenéři - domácí Pavel Janouch a písecký Jaroslav Kostka. Na jednom se shodli - Písek byl dnes lepší a vyhrál zaslouženě.   

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Josef Fuka  | 

  Reagovat

   

  Utkání jsem viděl na webu a ani jsem tomu nechtěl věřit, že hraje první tým se čtrnáctým. Ano, Písek byl trochu lepší, ale úroveň? Žádné nasazení, pomalý a špatný fotbal a od domácího týmu odevzdaný výkon. Nějak se mi to nezdálo.

  Vloženo 19.4.2014 22:34:01

  • face 44  | 

   Reagovat

    

   Pane Fuka když hraje čtrnáctý tým o záchranu tak to asi o kráse nebude.A že se Vám to nezdálo a co snad,že to Dražice pustili.Ne nepustili Písek hrál přesně to co potřeboval ke třem bodům.

   Vloženo 20.4.2014 21:09:42

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace