Kdy a kam

  • Okolím Písku - pěší výlet

    neděle 18.11 13:00 - Písek - sraz před Sportovní halou v Tylově ul.

    Klub českých turistů - Otava Písek. Trasa bude určena dle charakteru počasí až na místě srazu. Pěšky do 10 km. Možnost krátkého přesunu vlakem nebo autobusem.

  • Literární odpoledne v Heydukově památníku

    neděle 18.11 16:00 - Památník A. Heyduka, Tyršova 438, Písek

    Připravila a uvádí Stanislava Hošková.

Zobrazit všechny události
 

Guru strakonického otužování převzal Cenu starosty města

Josef Krejsa (vpravo) převzal od Břetislava Hrdličky Cenu starosty města. , Autor: Jarka Krejčová - Jižní Čechy Teď!

Josef Krejsa (vpravo) převzal od Břetislava Hrdličky Cenu starosty města.     Autor: Jarka Krejčová - Jižní Čechy Teď!

STRAKONICE - Zakladatel klubu zimního plavání Josef Krejsa je čerstvý osmdesátník. Klub založil, protože se nechtěl otužovat sám. Účastnil se mnoha dálkových plavání na přehradách, nechybí také při každoročním novoročním plavání v řece Otavě. V pátek 14. září večer na něj čekalo v restauraci Sokolovna překvapení. Převzal tady Cenu starosty města právě za celoživotní přínos v oblasti sportu.

Josef Krejsa, jak uvedl, se domníval, že je do restaurace svolaná schůze klubu. O tom, co se chystá, vůbec nevěděl a opravdu byl velice překvapený. Jeden z členů klubu, otužilec Tomáš Karlovec, podotkl, že Josef Krejsa je stmeluje jak ve vodě, tak na souši, pokud jsou nějaké problémy a nešvary, snaží se je vyladit a je považován za guru strakonického otužování. "Moc si ho vážíme," dodal Tomáš Karlovec. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace