Kdy a kam

 • Penziopolis Dva dopisy o Písku

  středa 19.12 17:30 - Písek, Městská knihovna Písek

  Uvedení nové knihy autorů Jiřího Vogla a Petra Mano.

 • Koncert pro seniory se souborem Lego

  středa 19.12 14:00 - Milevsko

  Pořádá ZUŠ Milevsko – Klub důchodců, ul. Gen. Svobody.

Zobrazit všechny události
 

Házenkářům premiéra krutě nevyšla. Chodovu doma podlehli o 11 gólů

STRAKONICE - Šokem skončilo úvodní utkání strakonických házenkářů v nové sezoně. V domácí prvoligové premiéře v sobotu 22. září podlehli vysoko pražskému Chodovu 24:35 (11:18).

 

Jihočeši dotahovali od samého začátku a soupeř gólově odskočil poměrně brzy (už ve 13. minutě byl stav 2:8). Náskok si Pražané drželi bez sebemenších problémů po celou dobu, tým od Otavy se dotáhl maximálně na čtyři branky.

Ani po změně stran se obraz hry nezměnil a jakákoliv šance na zvrat byla labutí písní Strakonických. Ve 35. minutě rozdíl poprvé narostl na deset gólů (12:22) a utkání se proměnilo v exhibici soupeře. Ten tak vedl deset minut před koncem o 16 branek (stav byl 16:32).

Ve zbytku zápasu už polevil, prostřídal a díky tomu domácí mírnili debakl. Konečné manko mohlo být desetibrankové, jenže to by Jihočeši nesměli inkasovat z dálky v poslední vteřině duelu...

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • jarda 

  Reagovat

   

  Už je třeba výměna trenéra

  Vloženo 23.9.2018 10:58:38

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace