Úterý 19.11 19:00 - Volyně, Městské muzeum

Úterý 19.11 14:00 - Volyně, Pošumavská tržnice

Posezení pro seniory.

Hokejisté Katovic rozhodli o vítězství nad Luby až ve druhé polovině utkání

Katovice - Luby 7:2 , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Katovice - Luby 7:2     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

STRAKONICE – Na vítězné vlně pokračují hokejisté Katovic. V 6. kole okresního přeboru si v sobotu 9. listopadu na strakonickém ledě poradili s Luby 7:2 (1:0, 2:1, 4:1). Tentokrát se jejich výhra nerodila lehce. Gól dali na konci první třetiny, pak navýšili vedení dvěma slepenými trefami v polovině utkání v rozmezí 11 sekund. Následně soupeř snížil a ve 44. minutě se přiblížil na rozdíl gólu. Ve 46. minutě však Katovičtí vsítili dvě branky a definitivně rozhodli. Ve zbylém čase ještě přidali další dvě, takže si připsali další dva body za jasné vítězství o třídu.