Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

I. A dorostu: Blatná nebyla horší, jen Osek vytěžil z minima maximum

 Autor: Jan Petráš

    Autor: Jan Petráš

OSEK - Suverénní jízda v podání oseckých dorostenců pokračuje! Nezastavila je ani Blatná, kterou na jejich hřiště ve sváteční středu 28. září zavedla dohrávka čtvrtého kola béčkové skupiny I. A třídy. Domácí porazili celek, s nímž se nejspíše poperou o celkové prvenství, jednoznačně 4:0 (2:0). Paradoxně to byli ale Blatenští, kdo měl většinu času více ze hry. Jenže totálně selhali v koncovce, zahodili dokonce i penaltu a vzadu vyrobili několik chyb, které byly potrestány.

I. A třída dorostenců (sk. B), středa 28. září:

TJ Osek/Sokol Sedlice – TJ Blatná/Sokol Bělčice 4:0 (2:0).

Branky: 7. Mrázek, 22. Hanák, 80. Čapek, 85. Kadlec. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 3:1 (42. Čapek, 68. Hřebíček, 90. Hanák). Přihlíželo 60 diváků.

TJ Osek: Budoš – Šmalcl, Kadlec, Hála, Matějovský, Koutenský, Hanák, Čapek, J. Hoch, Brabec, Mrázek. Náhradníci Hřebíček, Bandy, Slanec, Juřica a Suda.

TJ Blatná: Peroutka – Říha, Bláha, Sedláček, F. Hrádek, Mach, Zíka, Kůst, Levý, Maleček, Míka. Náhradníci Jelínek, A. Hrádek, Uldrich, Antoš a Vala.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace