banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Svatojánský večer pod lampou

  pondělí 24.6 18:00 - Planá nad Lužnicí, farská zahrada

 • Sebeobrana

  pondělí 24.6 15:00 - Tábor, nemocnice

Zobrazit všechny události
 

Jako starosta bych Sedlici rád viděl v první lize, nemusel bych na Slavii až do Prahy, směje se Vladimír Klíma

 Autor: Jan Petráš

    Autor: Jan Petráš

SEDLICE - Mají za sebou podzim, na nějž zrovna v dobrém vzpomínat nebudou, přestože si žádné cíle nedávali… Jen se nechtěli pohybovat na chvostu tabulky. Fotbalisté Sedlice byli zatím po pádu do nejnižší krajské soutěže zvyklí na medailové pozice, které pokaždé v céčkové skupině obsadili, jenže v aktuálním ročníku startují v „šumavské“ skupině B, a ta jim zrovna dvakrát nesedí. Během třinácti duelů nasbírali jednadvacet bodů za šest vítězství, tři remízy a čtyři porážky, což znamená v aktuální tabulce umístění až na šestém místě. „Abych řekl pravdu, celý podzim mi splývá do šedé šmouhy. A to nejen kvůli výkonům, ale i kvůli stavům vně i uvnitř mužstva,“ ohlíží se nyní již bývalý trenér Vladimír Klíma st., jenž se rozhodl u mužstva skončit. Výkony svých bývalých svěřenců teď bude sledovat z pozice sedlického starosty.

Kdy se rozhodlo o tom, že skončíte u kormidla sedlických fotbalistů? Bylo to po tom, co jste byl zvolen starostou Sedlice?

Ne, ne, avizoval jsem to už v letní přestávce. Zvolení starostou tomu dalo potřebný štempl.

A myslíte, že by se obě funkce neslučovaly a nedalo by se to skloubit?

Určitě by to skloubit šlo, ale už nebyla síla, a hlavně ani chuť.

Pokračování ve středu v tištěných novinách...

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Martin 

  Reagovat

   

  budou mi chybět v tištěných novinách Strakonicka Vaše originální hodnocení zápasů, např. poděkování mladým hráčům, že nechodí, díky čemuž můžou vyniknout perspektivní borci ze staré gardy.. nebo cesta z posvícení v Sedlici do Vacova, kde Vás domácí pohostili čtyřmi zákusky apod..

  Vloženo 14.1.2019 09:16:13

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace