středa 21.8 18:00 - Strakonice, start Letní kino

25. ročník závodu + bohatý doprovodný program.

středa 21.8 17:00 - park před budovou Spektrum, Sezimovo Ústí

Loutková pohádka pro děti.

Junior dvakrát dotáhl náskok Katovic, na jejich třetí trefu ale už neodpověděl

Katovice - Junior Strakonice 3:2 , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Katovice - Junior Strakonice 3:2     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

KATOVICE – Pět gólů přinesl v sobotu 20. července atraktivní souboj v rámci letní přípravy mezi fotbalisty Katovic a Junioru Strakonice. Oba týmy se připravují na vyšší soutěž. Vzájemné měření sil nakonec skončilo výhrou divizního nováčka z Katovic 3:2 (1:0), hosté však odehráli vyrovnanou partii a prohráli trochu smolně.

Jediný gól v první půli dal po necelé půlhodině hry domácí Lukáš Bálek. Po změně stran přinesla nejvíce vzruchu závěrečná dvacetiminutovka. V 72. minutě vyrovnal Jiří Máška, dvě minuty nato Katovičtí kopali penaltu, kterou však gólman Lukáš Lízal zlikvidoval. V 80. minutě dal na 2:1 Michal Požárek, za dvě minuty však dostali výhodu pokutového kopu také Strakoničtí a Tomáš Kostka se nemýlil. Jenže hned vzápětí Katovice strhly vítězství na svoji stranu, když se šťastně trefil Michal Požárek.