Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • XV. Prácheňský ošetřovatelský den

    Čtvrtek 23.5 8:20 - Strakonice, KD

    Odborná přednáška.

  • Čtenářský klub

    Čtvrtek 23.5 17:00 - Písek, Městská knihovna

    Jiří Hájíček Rybí krev. Román současného jihočeského literáta o zániku vesnic, které musely ustoupit stavbě jaderné elektrárny Temelín. Vesnice v románu kronikářského ražení překvapivě nemají jména - dnes už totiž neexistují, až na Purkarec, který byl zatopen po osudovou kvótu 370,5 metru a z něhož pochází i Jiří Hájíček. Moderuje Hana Manková.

Zobrazit všechny události
 

Junior má za sebou první herní prověrku

Muži FK Junior Strakonice před prvním přípravným zápasem. , Autor: Jan Škrle

Muži FK Junior Strakonice před prvním přípravným zápasem.     Autor: Jan Škrle

CHANOVICE – Na půdě západočeského celku, který hraje okresní přebor Klatovska, sehrálo v úterý 20. srpna nově zrozené mužstvo FK Junior Strakonice své první přípravné utkání na novou sezonu IV. třídy. I když Strakonice šly do vedení, po hodině hry se domácí prosadili už i gólově a zaslouženě skóre otočili. Branky za poražené stříleli Šíp s Vlčkem a bránu ve druhé půli hájil Karel Hošek, jenž hlásí comeback mezi tři tyče po sedmnácti letech (!).

TJ Haas Chanovice – FK Junior Strakonice 5:2 (0:1).

Branky: 63. a 71. Šebek, 60. Zoubek, 75. Černohorský, 83. Šulc – 40. Šíp, 73. Vlček. Rozhodčí: Šebek. Přihlíželo 15 diváků.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace