středa 23.10 17:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

Beseda.

• Bachata pro začátečníky

středa 23.10 17:00 - Strakonice, DDM

Katovice v generálce s Volyní jen remizovaly

KATOVICE – Vítěz podzimní části I. A třídy z Katovic si pozval ke generálce před nedělním startem odvetné části nováčka I. B třídy z Volyně, se kterou sehrál přípravné utkání i před začátkem sezony. V srpnu loňského roku zápas skončil na půdě Slavoje remízou 2:2. A vítěze neměl ani sobotní duel, tentokrát skončil nerozhodně 1:1.

SK Otava Katovice – SK Slavoj Volyně 1:1 (1:1). Branky: 28. Krejsa – 5. Frk. Rozhodčí Poklop. Přihlíželo 80 diváků. Hráno na hřišti Junior.

Katovice: Švehla – Kuncl (20. Krýsl), Hajdušek, Krejsa, Černý – Funda (80. Nejedlý), Marek Chvosta (60. Zoubek), Cibulka, Dohonyi, Rejšek – Hovorka (70. Ouška).
Volyně: Mráz – Rojík, Michal Chvosta, Dvořák, Malina – F. Gašpar, Mack (61. Kopáček), Němeček, Neumitka, Škopek – Frk.

Do vedení se dostali v páté minutě hosté, kdy využil Martin Frk krásnou přihrávku od Filipa Gašpara a neméně povedeným lobem přehodil katovického brankáře Tomáše Švehlu. Katovičtí jen těžko dobývali volyňský obranný val, a tak svou herní převahu zužitkovali až po necelé půlhodině, kdy rohový kop nedokázal odvrátit z vlastního vápna gólman Tomáš Mráz a domácí kapitán Pavel Krejsa míč uklidil razantní dorážkou pod břevno – 1:1. Hned o minutu později mohli inkasovat opaření hosté i další gól, Pavel Rejšek šel po kiksu Michala Chvosty sám na gólmana Mráze. Toho také propálil, ale na brankové čáře stihl zasáhnout Martin Dvořák, který tak napravil zaváhání svého kolegy ze stoperské dvojice. I po přestávce měli Katovičtí mírnou převahu a vypracovali si dvě brankové příležitosti, ale další branka už nepadla.

Více informací včetně hodnocení z obou laviček přineseme ve středečních novinách.