Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Bedřich Smetana - Prodaná nevěsta

    pátek 6.12 19:00 - DK Metropol, České Budějovice

    Komická opera.

  • Bertolt Brecht Zadržitelný vzestup Artura Uie

    pátek 6.12 19:00 - Bouda, České Budějovice

    Politická komedie.

Zobrazit všechny události
 

Krize zažehnána, Strakonice deklasovaly třetí Náchod

STRAKONICE – Házenkáři HBC Strakonice 1921 procházeli v posledních týdnech menší herní krizí, když vysoko prohráli na palubovce Talentu Plzeň B a následně se jen protrápili k těsným výhrám nad předposledním Tatranem Bohunice a poslední TJ STM Olomouc. V sobotu večer, kdy hostili třetí Náchod, už to však byla úplně jiná káva. Tentokrát předvedli rychlou, dynamickou a divácky atraktivní házenou, takže od úplného začátku kontrolovali vývoj utkání. Svěřenci kouče Miroslava Vávry sice inkasovali několik lacinějších branek, ale svým 250 přihlížejícím fanouškům vše vynahradili především v útočné fázi. V utkání bohatém na góly si připsali už třicátý domácí zápas v řadě bez porážky, tentokrát duel dotáhli k pohodlné výhře o osm branek.

ČZ HBC Strakonice 1921 – HC TJ Náchod 37:29 (21:16). 7m: 3–3. Přihlíželo 250 diváků. Rozhodčí: Blanar, Haramul.

Sestava a branky Strakonic: Jareš, Vávra 2, Halgaš, Moravec, Pek 5, Tockstein 4, Vošoba, Mošovský 7/3, Nejdl, Marienka 7, Bažata 2, Zbíral 2, Krejčí 7, Dušek 1.
Sestava a branky Náchoda: Hrachový 5, Kosinka 1, Hlaváček 2, Osoba 4, Manych, Černý 1, Lojda 1, Kaválek, Resl 1, Freiberg 11/3, Vaněček, Mrština 3.

Další podrobnosti z utkání, rozhovor se střelcem sedmi domácích branek Romanem Marienkou a hodnocení kouče Miroslava Vávry přineseme ve středečních novinách.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace