banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Zavřete oči, swing přichází

    pondělí 17.6 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Písňová retro vzpomínka.

  • Mallory

    pondělí 17.6 14:30 - Písek, Knihovna

    Probační a mediační služba vás srdečně zve na promítání dokumentárního snímku Mallory (2015) režisérky Heleny Třeštíkové a následnou debatu s hlavní hrdinkou a dalšími aktéry na téma životního uklouznutí, možnosti změny a druhé šance. Vstup na film i debatu zdarma.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Loupežné přepadení muži nevyšlo, policisté ho brzy zadrželi

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Bezprostředně po spáchání trestného činu dopadli českobudějovičtí policisté v pondělí 23. dubna pachatele loupežného přepadení. Došlo k němu v centru města, v Kanovnické ulici, před 9. hodinou. „Pachatel s jasným úmyslem zmocnit se cizí věci přiběhl zezadu k poškozenému muži a strčil do něj. Ten upadl na zem do křoví, útok však pokračoval. Poškozený se pokoušel držet si u těla batoh a bundu, pachatel ale napadeného kopl do těla, muž se bránil a přitom své věci upustil na zem. Útočník se jich zmocnil a odešel z místa činu pryč,“ popsala policejní mluvčí Štěpánka Uhlířová. Incidentu přihlíželo několik svědků, kteří následně policistům dokázali pachatele popsat. „Díky jejich spolupráci a okamžité akci, která následovala, se policistům v ulicích města podařilo čtyřiapadesátiletého muže z Českokrumlovska vypátrat a zadržet,“ dodala mluvčí. Muž byl obviněn z trestného činu loupeže, policisté podali podnět k návrhu na vzetí do vazby.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace