banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Milevské léto - Rightnow a Maddie

    Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

    Koncert.

  • Promítání filmu Obr

    Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

    Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

Lyžovat se mělo do konce týdne. Nepřízeň počasí ale ukončí sezonu na Lipně už v sobotu

LIPNO – Původně se mělo lyžovat ještě v neděli. Kvůli nepříznivým klimatickým podmínkám se ale vleky na Lipně naposledy rozjedou v sobotu 28. března.Předpověď počasí totiž slibuje na neděli celodenní déšť. Ve skiareálu se tedy rozhodli provoz ukončit o den dříve, tedy v sobotu 28. března. Lyžaři se mohou těšit na celodenní skipas za dvacet korun.

 

„Svatému Petru se poručit nedá. Chceme se s letošní velmi úspěšnou sezónou rozloučit důstojně a poslední den lyžování si s našimi lyžaři co nejvíce užít. Takže jsme se rozhodli ukončit sezonu už v sobotu, než pak v plískanici o den později.  Jako poděkování zůstává v platnosti, že celodenní skipas bude v sobotu stát pouze dvacet korun,“ uvedl ředitel Skiareálu Lipno Petr Dušek.

Navíc všichni nadšenci, kteří se v sobotu dostaví v plavkách, pyžamu nebo trenýrkách, jednoduše přijdou nalehko, budou mít útratu v restauraci U Yettiho o polovinu nižší.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace