Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Country tancování

    středa 20.11 10:00 - Písek, KD

  • Géniové světové hudby v klavírních proměnách

    středa 20.11 19:00 - Písek, Trojice

    Jiří Pazour – skladatel, koncertní klavírní improvizátor a pedagog Pražské konzervatoře.

Zobrazit všechny události
 

Máme pro vás vstupenky na „Visáče“

JISTEBNICE – Partička Visací zámek vystoupí v rámci své koncertní šňůry Punkový království tour v jižních Čechách. Do kulturního domu v Jistebnici na ně můžete vyrazit v sobotu 28. března 2015 od 21. hodin. Přijďte se pobavit třeba u písniček z nového alba s názvem Punkový království.

 

Máme pro vás skvělou možnost, jak se na tento jedinečný koncert, jediný na jihu čech, dostat bez placení. Po jedné vstupence je připraveno pro pět z vás, kteří odpovědí správně  na  následující soutěžní otázku:

Kolikáté výročí oslavila kapela v roce 2012? Možnosti máte dvě. Za A) 30 let nebo za B) 20 let. Odpovědi zasílejte formou SMS zprávy ve tvaru JCT mezera VISACI mezera a PÍSMENO ZVOLENÉ ODPOVĚDI na telefonní číslo 900 06 09. Soutěžit můžete do pátku   27. března 2015 do 12. hodin. Ze správných odpovědí vylosujeme 5 šťastlivců, kteří od nás dostanou vstupenky na sobotní vystoupení. Upozornění na závěr. Pokud se po ukončení hlasování vylosovanému výherci nedovoláme 3 krát po sobě, jeho výhra propadá a my vylosujeme dalšího šťastlivce.

Cena jedné SMS je 9 korun včetně DPH. Technicky provozuje Erika a.s. www.erika-as.cz.,www.platmobilem.cz.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace