banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vojenský den 2019 v Libořezích

    sobota 20.7 9:30 - po celé obci Libořezy

    Účastnit se budou kluby vojenské historie s dobovou technikou, uniformami a vybavením převážně z druhé světové války.

  • Malý princ - pohádka Víti Marčíka pro celou rodinu

    sobota 20.7 15:00 - Suchdol nad Lužnicí, Na farní zahradě

    Pohádka.

Zobrazit všechny události
 

Máme volné vstupenky na Visací zámek. Soutěžte s námi

JISTEBNICE – Na poslední březnovou sobotu zveme do Jistebnice především příznivce kvalitního punku. Přijede Visací zámek. Kapela zahraje jak legendární songy, tak novější písně z alba Punkový království. Vše vypukne v sobotu 28. března 2015 úderem 21. hodiny v jistebnickém kulturním domě. Na koncert vás můžeme dostat s volnou vstupenkou. Stačí s námi soutěžit a odpovědět správně na otázku.

 

Kolik let bylo skupině Visací zámek v roce 2012? Připravili jsme pro vás nápovědu. Za A) 30 let nebo za B) 20 let. Odpovědi zasílejte formou SMS zprávy ve tvaru JCT mezera VISACI mezera a PÍSMENO ZVOLENÉ ODPOVĚDI na telefonní číslo 900 06 09. Soutěžit můžete do pátku 27. března 2015 do 12. hodin. Ze správných odpovědí vylosujeme 5 výherců, kteří od nás dostanou vstupenky na sobotní jistebnický koncert. Upozornění na závěr. Pokud se po ukončení hlasování vylosovanému výherci nedovoláme 3 krát po sobě, jeho výhra propadá a my vylosujeme dalšího šťastlivce.

Cena jedné SMS je 9 korun včetně DPH. Technicky provozuje Erika a.s. www.erika-as.cz.,www.platmobilem.cz.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace