Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Léto na Kampě - PPB a Zropuch

  sobota 24.8 18:00 - Klub Kampa, kampus JU, České Budějovice

  Festival.

 • Pivní slavnosti Myslkovice

  sobota 24.8 13:00 - Zámecký park, Myslkovice

Zobrazit všechny události
 

Motobobři ve Strakonicích zahájili sezonu

STRAKONICE - Už podeváté zahájili v sobotu 28. března strakoničtí Motobobři tradičním Vykopáním pincka. Na, jako každoročně skvěle zorganizovaanou a zajištěnou akci, se sjeli příznivci jedné stopy ze všech možných koutů.

Krátce před jednou hodinou odpoledne, se plochy kolem strakonické čerpaací stanice Robin Oil, začaly podobat showroomům motosalonů všech světových značek. Známých i těch méně známých. A přijelo jich nakonec opravdu hodně. Odhadem kolem pěti stovek. 

Všm, kteří se nakonec na čerpaací stanici sešli, tady předvedl své umění bývalý skvělý trialový jezdec Miroslav Lisý, který svými kousky opravdu pobavil. Po druhé odpoledne se kolona motocyklů vydala na hřiště v Katovicích, kde strakoničtí Motobobři už pod deváté slavnostním Vykopáním pincka už podeváté zahájili motorkářskou sezonu. Z Katovic se všichni účastníci přemístili na letiště v Tchořovicích, kde svoji ukázku předvedli kaskadéři.

Všem hodně pohodových kilometrů a vždycky šťastný návrat domů. 

Diskuse k článku - 4 příspěvky
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Neanonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Pane Bukač, prosím čtěte si po sobě, co píšešte: "kde strakoničtí Motobobři už pod deváté slavnostním Vykopáním pincka už podeváté zahájili motorkářskou sezonu"...

  Vloženo 30.3.2015 10:23:28

  • Ivo Bukač 

   Reagovat

    

   To Neanonymní čtenář: Já se za svůj překlep samozřejmě omlouvám. A i když jsem udělal chybu, pod každý svůj příspěvek se také nestydím jménem a příjmením podepsat. Ale jinak samozřejmě máte pravdu, je třeba si všechno po sobě přečíst. Zkuste to udělat u svého příspěvku. -:)

   Vloženo 30.3.2015 10:32:50

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  jezdí to jako vrahouni po silnicích a ohrožuje to ostatní

  Vloženo 29.3.2015 19:34:52

  • Míra 

   Reagovat

    

   Anonyme ti jsi parádní tydýt. Z tebe úplně čiší mindrák někoho, kdo se na svojí zánovní Š105 marně snaží zvýšit rychlost z 35 na 36 km/h.

   Vloženo 30.3.2015 11:05:36

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace