banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Radimovický koňák

    Čtvrtek 20.6 16:00 - Radimovice u Želče

    35. ročník přespolního běhu.

  • Veletrh volnočasových aktivit

    Čtvrtek 20.6 9:00 - Písek, KD

    Účastníkům se představí organizace a spolky, které poskytují volnočasové aktivity ve městě. Součástí bude i doprovodný program zahrnující ukázky činností a tréninkových hodin zaměřených na děti a mládež.

Zobrazit všechny události
 

Na Blatensku ukradli telata, na Českokrumlovsku psy přímo v obchodě

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

BLATNÁ/ČESKÝ KRUMLOV – Zloději zvířat v uplynulých dnech řádili na několika místech v regionu. Na Českokrumlovsku někdo ukradl štěňata, na farmě u Blatné postrádají skot.

 

Štěňata čivavy zloděj odcizil v prodejně zverimexu, využil nepřítomnosti prodavačky. V pátek 27. března kolem poledne sebral z volně přístupné ohrádky dvě devítitýdenní čivavy. Způsobil majiteli škodu za deset tisíc korun. Případem se zabývají kapličtí policisté.

 Dvě telata zase zmizela z farmy na Blatensku. Tam někdo v noci na sobotu 28. března vlezl do teletníku a ukradl dvě devadesátikilová zvířata. Škoda v tomto případě dosahuje téměř patnácti tisíc. Po pachateli pátrají blatenští policisté.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace