Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Pouťové posezení s harmonikou

    neděle 16.6 11:00 - Božetice, místní kaplička a koupaliště

    Mše od 11.00 a ve 13.30 hodin začíná neckyáda.

  • Sekáč Podlesí

    neděle 16.6 8:00 - Tažovice, Kolčava

    Třetí ročník závodu v sečení kosou.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Natankoval, ale nezaplatil. Poznáte ho?

TÁBOR/MEZNO - Koncem září natankoval řidič světlého Renaultu Megane na benzínce u Mezna 25 litrů nafty a místo placení rychle odjel. Nebyla to jeho zapomnětlivost, byl to úmyslný čin, o čemž svědčí především to, že na svém autě měl registrační značky z kradeného auta.Policie se proto domnívá, že se stejného jednání doputil i na jiných místech.

Podle policejního popisu jde o muže středního věku, kolem čtyřiceti a padesáti let. Jeho postava je střední asi 175 - 180 centimetrů vysoká. Měl také prošedivělou bradku. Na sobě měl modré džíny a černou mikinu s bílým vodorovným pruhem na zádech a na levé části hrudníku. Na nohou měl žlutočerné sportovní boty a na hlavě pestrobarevný látkový klobouk.

Jakékoli informace o popsaném muži nebo jeho autě je možné předat  policistům Dálničního oddělení  Chotoviny na jejich služebně na sjezdu na 70. km dálnice D3, telefonním čísle 974 238 710, případně na policejní linku 158.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace