Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Zavřete oči, swing přichází

    pondělí 17.6 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Písňová retro vzpomínka.

  • Mallory

    pondělí 17.6 14:30 - Písek, Knihovna

    Probační a mediační služba vás srdečně zve na promítání dokumentárního snímku Mallory (2015) režisérky Heleny Třeštíkové a následnou debatu s hlavní hrdinkou a dalšími aktéry na téma životního uklouznutí, možnosti změny a druhé šance. Vstup na film i debatu zdarma.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Nové vydání Týdeníku Strakonicko: Fotbalové hřiště v Přešťovicích „zdobí“ železné sloupy

STRAKONICE – Fotbalové hřiště v Přešťovicích pro tuto sezonu už svůj trávník utkáním neposkytne. Majitel části pozemku tady zabetonoval po celé šířce železné sloupy. Fotbalisté z legrace mezi nimi trénují slalom. Do smíchu jim ale není. Proč k tomu došlo? A bude se to řešit? Oko do duše okno. To stoprocentně potvrdí lékaři z Centra péče o zrak, které sídlí ve Strakonicích. S jakými potížemi v poslední době lidé na oční přicházejí? Jaký vliv mají počítače na oči dětí? A může oční vady vyléčit i babská rada? Nejen o tom je rozhovor s primářem tohoto oddělení Pavlem Kristenem. Dlouhá léta bylo vedení Základní umělecké školy ve Vodňanech sluhou dvou pánů. Škola totiž sídlí v objektu města, ale zřizuje ji kraj. Potíže to dělalo na všech frontách, než se současné ředitelce, díky její vytrvalosti a houževnastosti, podařil husarský kousek. Základní umělecká škola se bude stěhovat. Kam? Kdy akce kulový blesk začne? A co bude s uvolněnou budovou? Nové vydání v prodeji od středy 18. dubna.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace