Kdy a kam

  • Okolím Písku - pěší výlet

    neděle 18.11 13:00 - Písek - sraz před Sportovní halou v Tylově ul.

    Klub českých turistů - Otava Písek. Trasa bude určena dle charakteru počasí až na místě srazu. Pěšky do 10 km. Možnost krátkého přesunu vlakem nebo autobusem.

  • Literární odpoledne v Heydukově památníku

    neděle 18.11 16:00 - Památník A. Heyduka, Tyršova 438, Písek

    Připravila a uvádí Stanislava Hošková.

Zobrazit všechny události
 

Ocenění nejlepších hasičských týmů s volbou Miss a Missák 2018

ČEJETICE – Nejlepší týmy pohárových hasičských soutěží letošního roku byly vyhlášeny jako tradičně v čejetickém kulturním domě. Ocenění získaly vždy tři nejlepší týmy mužů, žen a veteránů. Hodnotila se i nejlepší soutěž sezony a opět byla zvolena Miss hasička 2018.

Každým rokem vyhlašuje Okresní sdružení hasičů Strakonice a Odborná rada represe výsledky pohárových soutěží. Letos se týmy sjely opět v kulturním domě v Čejeticích, kde proběhl slavnostní akt předání cen v kategoriích muži, ženy a veteráni. V první kategorii obhájili vítězství muži ze Sudoměře, druzí nejlepší z okresu jsou letos hasiči z Nových Kestřan a třetí tým z Černětic. Nejlepším ženským týmem se staly hasičky z Novosedel, druhé byly ženy ze Štěchovic a třetí tým z Nových Kestřan. Za veterány si zlato odvezli hasiči z Černětic, stříbro získal tým z Litochovic a bronz náležel veteránům z Dřešína. Jako nejlepší soutěž byla anketou zvolena soutěž v Rovné. Další body v anketě získala za pořádání soutěže také Sudoměř a třetí nejlepší soutěž uspořádali v Nových Kestřanech.
Po vyhlášení výsledků a hudební produkci manželů Váchových došlo na tradiční volbu Miss hasička 2018. Do soutěže se přihlásilo nebo bylo přihlášeno dvanáct adeptek na titul královny krásy. Role porotců se ujali Pavel Voldřich, Josef Keřka a zkušený porotce z minulých let Josef Šindelář. Dívky měly za úkol splnit disciplíny, které se týkaly zručnosti, společenského tance a odpovědí na vylosované otázky. Ze třech kol pak vzešly tři nekrásnější hasičky okresu a to Renata Mašika z Nových Kestřan, která se stala druhou vicemiss, první vicemiss byla zvolena Aneta Římová z Lomu a titul Miss hasička 2018 byl udělen Jiřině Soukupové z Novosedel. Samy královny krásy si na závěr zvolily Missáka 2018, kterým se stal Vít Novák ze Sudoměře.
Více ve středečním Strakonicku

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace