Kdy a kam

  • Hudební sklepy

    pátek 22.3 19:30 - Milevsko, Galerie M

  • Malina Brothers

    pátek 22.3 20:00 - Týn nad Vltavou, MDK Sokolovna

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Miss Sezimovo Ústí 2019 JcTEĎ

Která z dívek se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Od pondělí se žádá o krajské dotace. Nejvíce si rozdělí mladí sportovci

 Autor: Jihočeský kraj

    Autor: Jihočeský kraj

JIHOČESKÝ KRAJ - Zhruba 89 milionů korun. Takovou částku pro další vlnu letošních dotačních programů se rozhodli krajští radní uvolnit na svém posledním zasedání ve čtvrtek 24. ledna. Programy byly vyhlášeny o den později. Zájemci o dotace se mohou hlásit od pondělí 25. února do pátku 8. března do 12 hodin.

 

Potvrdil to náměstek hejtmanky Pavel Hroch s tím, že největší sumu si mezi sebou rozdělí mladí sportovci. „V rámci programu Podpora sportovní činnosti dětí a mládeže ve výkonnostním sportu to konkrétně činí 33,5 milionu korun," upřesnil náměstek hejtmanky.

Hroch namátkou jmenoval i další dotační tituly, jako například podporu nových oborů na vysokých školách ve výši 4 miliony, pětimilionovou neinvestiční dotaci pro dobrovolné hasiče či podporu vzdělávání lékařů ve výši 750 tisíc korun. „Novinkou pak je pětimilionová dotace na podporu filmových pobídek," uzavřel náměstek hejtmanky.

Leták se všemi krajskými dotačními programy na rok 2019 je pro zájemce k dispozici na recepci Krajského úřadu Jihočeského kraje v Českých Budějovicích (hlavní budova) nebo na níže uvedeném odkazu na krajském webu: https://www.kraj-jihocesky.cz/1154/programove_dotace_jihoceskeho_kraje.htm

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace