Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Zámecký park v Červeném dvoře

    Čtvrtek 16.5 až neděle 29.9 - Regionální muzeum, Český Krumlov

    Dokumentační výstava, mapující historický vývoj a proměny zámeckého parku v Červeném Dvoře.

  • Kapličky, boží muka a kříže na Písecku a Milevsku

    Čtvrtek 4.4 až neděle 30.6 - Milevský klášter

    Výstava.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Orlowski s Panským bavili v Dubí Hoře plný sál

DUBÍ HORA - Obec Drhovle na Písecku a oddíl stolního tenisu TJ Osek na Strakonicku pořádali v neděli 26. května mimořádnou exhibici ve stolním tenise. Hlavními protagonisty byli čeští internacionálové - trojnásobný mistr Evropy a vicemistr světa Milan Orlowski a mistr Evropy a dvojnásobný vicemistr světa Jindřich Panský. Oba ještě působí v nejvyšší české soutěži - extralize, kde trápí i mnohem mladší soupeře. Celou akci, která se konala v kulturním stánku v Dubí Hoře, obohatili svou přítomností fotbalový internacionál Jan Koller a brankař hokejové reprezentace Jakub Kovář. Oba také předvedli, že jim raketa na stolní tenis není cizí. Více než dvě stovky příznivců sportu s nejmenším míčkem odcházely z vydařené akce, kterou vymyslel a z velké části zorganizoval drhovelský radní a stolní tenista TJ Osek Václav Peterka, spokojeny.

Rozhovor s protagonisty velké pinkpongové akce najdete ve středečních papírových novinách tentokrát na nesportovní straně č. 19. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace