Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Zavřete oči, swing přichází

    pondělí 17.6 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Písňová retro vzpomínka.

  • Mallory

    pondělí 17.6 14:30 - Písek, Knihovna

    Probační a mediační služba vás srdečně zve na promítání dokumentárního snímku Mallory (2015) režisérky Heleny Třeštíkové a následnou debatu s hlavní hrdinkou a dalšími aktéry na téma životního uklouznutí, možnosti změny a druhé šance. Vstup na film i debatu zdarma.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Osek schytal na domácím hřišti pořádný výprask

OSEK - Diváci nevěřícně kroutili hlavami. To, co předvedli osečtí fotbalisté, se jinak než ostudou nazvat nedá. V rámci devatenáctého kola nejvyšší krajské soutěže podlehli na domácím hřišti Jindřichovu Hradci vysoko 2:6 (1:1). Souboj prvního s druhým sliboval vyrovnanou partii, jenže ze strany domácího celku snesla přísnější měřítko jen poslední čtvrthodina úvodní půle. Ve zbývajících minutách byli hosté o třídu lepší.

 

TJ Osek – FK Jindřichův Hradec 1910 2:6 (1:1).

Branky: 41. Benedikt, 64. Carda – 6. a 53. Kučera, 49. a 76. Koutný, 78. Horka, 88. Jaroš. Rozhodčí: Štuk – Vychodil, Matyš. ŽK: 0:1 (Beránek). Přihlíželo 80 diváků.

 

Co na utkání řekli trenéři? Vyzpovídali jsme i dva osecké hráče - o tom, co je momentálně špatně, se rozpovídali brankář Lukáš Lízal a stoper Jiří Benedikt. A oba si nebrali servítky. Tady je malá ukázka: „U nás v kabině teď asi nepanuje moc dobrá nálada, neumíme se moc povzbudit, jenom na sebe p*čujeme a nadáváme si." Čtěte středeční Strakonicko.

Text a foto Jan Petráš

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace