• Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Osek schytal na domácím hřišti pořádný výprask

OSEK - Diváci nevěřícně kroutili hlavami. To, co předvedli osečtí fotbalisté, se jinak než ostudou nazvat nedá. V rámci devatenáctého kola nejvyšší krajské soutěže podlehli na domácím hřišti Jindřichovu Hradci vysoko 2:6 (1:1). Souboj prvního s druhým sliboval vyrovnanou partii, jenže ze strany domácího celku snesla přísnější měřítko jen poslední čtvrthodina úvodní půle. Ve zbývajících minutách byli hosté o třídu lepší.

TJ Osek – FK Jindřichův Hradec 1910 2:6 (1:1).

Branky: 41. Benedikt, 64. Carda – 6. a 53. Kučera, 49. a 76. Koutný, 78. Horka, 88. Jaroš. Rozhodčí: Štuk – Vychodil, Matyš. ŽK: 0:1 (Beránek). Přihlíželo 80 diváků.

Co na utkání řekli trenéři? Vyzpovídali jsme i dva osecké hráče - o tom, co je momentálně špatně, se rozpovídali brankář Lukáš Lízal a stoper Jiří Benedikt. A oba si nebrali servítky. Tady je malá ukázka: „U nás v kabině teď asi nepanuje moc dobrá nálada, neumíme se moc povzbudit, jenom na sebe p*čujeme a nadáváme si." Čtěte středeční Strakonicko.