Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Bedřich Smetana - Prodaná nevěsta

    pátek 6.12 19:00 - DK Metropol, České Budějovice

    Komická opera.

  • Bertolt Brecht Zadržitelný vzestup Artura Uie

    pátek 6.12 19:00 - Bouda, České Budějovice

    Politická komedie.

Zobrazit všechny události
 

Plánované odstávky elektřiny. Kdy a kde?

JIŽNÍ ČECHY – Přinášíme další informace o plánovaných odstávkách elektřiny. Kdy a kde nepůjde proud ve čtvrtek 26. března?

 

Na Písecku zavládne bezproudí od 8 do 16 hodin v Albrechticích, Údraži, Chřešťovicích, Újezdu a Mezném. Od 8 do 15 hodin musí s vypnutím počítat v Dobrošově, Hrazánkách, Klisinci, Klisíně.

Na Táborsku budou od 9 do 15 hodin bez proudu Měšice, od 8 do 16 hodin Bořetice, Mašovice, Rovná. V Táboře nepůjde elektřina od 8 do 16 hodin v ulici Dukelských Bojovníků - levá strana od č.p 1770/2 až č.p. 2527, vše bude upřesněno plakáty. Ve stejný čas budou bez proudu i v Dobré Vodě u Pacova.

Na Jindřichohradecku se odstávka plánuje od 8 do 16 hodin v Nové Bystřici - Zahradní, Větrov a Luční,  Mlýnská a Hradecká.

Na Strakonicku zůstanou od 8 do 16 hodin vypnuté Milejovice a Sedlíkovice, od 8 do 14 hodin Netonice.

Na Prachaticku nepůjde elektřina od 7.30 do 12 hodin ve Vitějovicích - bližší upřesnění bude provedeno pomocí plakátů. Od 9 do 16 hodin budou bez proudu Dvory a Lažiště – také tady více upřesní plakáty. Od 8 do 16 hodin musí s odstávkou počítat v Libínském Sedle, Konopišti, Újezdci a v Prachaticích - Žernovická, Mlýnská.

Na Českokrumlovsku vypnutí čeká Kájov, Novosedly, Kladné, Lužnou, Němče a Větřní – Papírenská, V Lukách. Od 8 do 14 hodin nepůjde elektřina v Bližné a v Černé v Pošumaví, od 8 do 16 hodin v Herbertově.

V Českých Budějovicích postihne od 12 do 14 hodin bezproudí ulice Litvínovickou a Pod Lesem, Šindlovy Dvory a Litvínovice. V Borovanech nepůjde proud od 8 do 15 hodin - Krčínova, Polní, Tovární. V Haklových Dvorech zůstane elektřina vypnutá od 12 do 14.30. S odstávkou se od 8 do 10 hodin počítá i v následujících lokalitách - Dobrá Voda - Lázeňská, Na Barborce, Na Vyhlídce, Srubecká, Stříbrná, U Lomu, Zlatá - bude upřesněno plakáty. Srubec – ulice Do Kopce, Dobrovodská, Hraniční, K Pomníku, Ledenická, Škarda, Na Chalupy, Na Švajce, Na Vyhlídce, Polní, Stará Pohůrka, U Kapličky, Ve Svahu, Za Humny, Za Škardou – také zde více upřesní plakáty. Od 10 do 14 hodin budou bez proudu Pašice. Od 8 do 16 hodin nepůjde elektřina v Štiptoni a Údolí.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace