Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Seniorský večer - Milevská čtyřka

    Čtvrtek 21.11 17:00 - Písek, KD

    Zahraje k poslechu a tanci kapela Milevská čtyřka se zpěvačkou.

  • Miroslav Donutil - Cestou necestou

    Čtvrtek 21.11 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Populární herec, bavič, vypravěč Miroslav Donutil Vás navštíví se svojí show Cestou necestou. Skvělé historky, nové příběhy a zážitky nám připomenou, co vše se může přihodit na cestách.

Zobrazit všechny události
 

Policie vyšetřuje rodiče dětí, které se ve Volenicích srazily na čtyřkolce s motorkou

Ilustrační foto , Autor: Archiv Hlubočky

Ilustrační foto     Autor: Archiv Hlubočky

AKTUALIZOVÁNO - 18.8.2013 05:07

VOLENICE - V pátek v podvečer se ve Volenicích na Strakonicku srazila čtyřkolka s motorkou. Čtyřkolku řídil devítiletý chlapec, který měl tříletého spolujezdce. Na motorce jel šestnáctiletý mladík. Chlapci ze čtyřkolky měli středně těžká poranění nohou, starší navíc zranění hlavy. Záchranáři je vrtulníkem transportovali do budějovické nemocnice. Řidič motorky vyvázl bez zranění.

K nehodě došlo kolem osmnácté hodiny- Čtyřkolka se na křižovatce střetla s motocyklem, který řídil šestnáctiletý mladík. Policie vyšetřuje nehodu i to, jak se děti na čtyřkolce dostaly na silnici. "Zatím to podle prvotního vyšetřování vypadá, že motorkář je viníkem, protože nedal čtyřkolce přednost," konstatoval mluvčí jihočeské policie Jiří Matzner. Odpovědnost za havárii však patrně ponesou i rodiče dětí. "Musíme přesně zjistit, jak se samotné děti  ocitly na čtyřkolce na silnici," dodal Matzner.

Marek Zouzalík, Jiří Řeháček

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace