Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Odpočívej ve svém pokoji

    Úterý 23.4 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Divadelní představení.

  • Strakonické příběhy LXIII.

    Úterý 23.4 18:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

    Karel Skalický: Curychtrům a okršlákům koželužskou pusu! Důležitý rok 1869 ve Strakonicích v širších souvislostech. Další vyprávění regionálního historika v rámci rozsáhlejšího strakonického cyklu, doprovázené projekcí různých dokumentů a vyobrazení.

Zobrazit všechny události
 

Pohár zůstal v okresním městě, finále rozhodly až penalty

 Autor: Jan Petráš

    Autor: Jan Petráš

STRAKONICE - Další ročník seriálu turnajů v sálové kopané O pohár OFS Strakonice odstartoval. Jako první se na hrací ploše strakonické STARZ haly představili fotbalisté, kteří spadají do kategorie mladší přípravky. Na sobotu 9. února bylo přihlášeno deset družstev, jenže Osek bez omluvy nedorazil. Průběh to však nikterak nenarušilo, neboť FK Junior Strakonice vyslal do boje třetí tým, který tak zacelil vzniklou mezeru. A právě benjamínci z okresního města si počínali nejlépe. Jejich áčko ovládlo suverénně, navíc bez inkasované branky, základní skupinu a také ve finále dvakrát vedlo nad Volenicemi. Ty sice dokázaly v závěrečných vteřinách srovnat, ale penaltová loterie vyšla lépe „domácím“.

Konečné pořadí

1. Junior Strakonice A, 2. Volenice, 3. Štěkeň, 4. Blatná, 5. Junior Strakonice B, 6. Junior Strakonice C, 7. Katovice, 8. Vodňany, 9. Volyně 10. Lnáře.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace