Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Jubilejní Lubomír Brabec

    Úterý 23.7 19:00 - Protivín KD

    Romantické skladby pro kytaru.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Pojďte se proběhnout Strakonicemi

STRAKONICE – V běžeckou trať se dnes promění centrum města. Uskuteční se totiž osmnáctý ročník tradičního Běhu městem Strakonice. Závodníci odstartují v 18 hodin hodin z prvního nádvoří strakonického hradu a přes lávku, Rennerovy sady, Velké a Palackého náměstí, Ellerovu ulici a most Jana Palacha se vrátí zpět k hradnímu areálu, kde u letního kina bude cíl závodu.

Trénovaní závodníci poběží 6,6 kilometru dlouhou trasu. Méně zdatní běžci včetně žáků a dorostenců mohou závodit v běhu na 3,3 kilometry. Milovníci pohybu jsou případně zváni na kondiční procházku s holemi (nordic walking).

Zájemci se mohou registrovat ještě 30 minut před začátkem v letním kině Strakonice. Závod pořádá Tělovýchovná jednota ČZ Strakonice ve spolupráci s Okresním sdružením ČSTV Strakonice a 25. Protiletadlovou brigádou Strakonice. Záštitu převzalo město Strakonice a Jihočeský kraj.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace