Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Seniorský večer - Milevská čtyřka

  Čtvrtek 21.11 17:00 - Písek, KD

  Zahraje k poslechu a tanci kapela Milevská čtyřka se zpěvačkou.

 • Miroslav Donutil - Cestou necestou

  Čtvrtek 21.11 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

  Populární herec, bavič, vypravěč Miroslav Donutil Vás navštíví se svojí show Cestou necestou. Skvělé historky, nové příběhy a zážitky nám připomenou, co vše se může přihodit na cestách.

Zobrazit všechny události
 

Policie pátrá po Petru Řezníčkovi. Může se pohybovat hlavně na tržištích

Petr Řezníček

Petr Řezníček

JIŽNÍ ČECHY/PŘÍBRAM - Příbramští policisté pátrají po Petru Řezníčkovi. Podle jejich informací se hledaný muž pohybuje v jižních Čechách. Šestého září měl nastoupit do vězení, je podezřelý z podvodu. Petr Řezníček je 47 let starý, střední postavy, zhruba 175 cm vysoký. Má hnědé oči a krátké hnědočerné vlasy s výraznými kouty. Muž ale ví, že ho policie hledá, takže je možné, že bude měnit i svůj vzhled. Petr Řezníček se dlouhodobě nezdržuje v místě svého trvalého pobytu v Petrovicích, využívá příležitostné práce a ubytování. Je pravděpodobné, že se bude pohybovat především na tržištích, protože v tomto oboru podnikal. Informace o pohybu tohoto muže je možné sdělit na kterékoliv oddělení Policie České republiky, na bezplatnou linku 158 nebo na telefon 974 879 313 (268).

 

 

 

 

 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Znáte ho? 

  Reagovat

   

  Je z Milevska?

  Vloženo 24.10.2016 14:24:28

  Vaše reakce:

  Zbývá znaků: 1200
   
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace