banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Pouťové posezení s harmonikou

    neděle 16.6 11:00 - Božetice, místní kaplička a koupaliště

    Mše od 11.00 a ve 13.30 hodin začíná neckyáda.

  • Sekáč Podlesí

    neděle 16.6 8:00 - Tažovice, Kolčava

    Třetí ročník závodu v sečení kosou.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Představujeme finalistky soutěže Miss Sezimovo Ústí. Dnes - Pavla

Pavla Buřičová , Autor: Archiv MSKS

Pavla Buřičová     Autor: Archiv MSKS

SEZIMOVO ÚSTÍ – Finále čtvrtého ročníku soutěže Miss Sezimovo Ústí proběhne v sobotu 30. března od 19 hodin v sezimovoústeckém kulturním domě Spektrum. Vedle hlavního titulu bude zvolena také Miss Sympatie, o níž rozhodne součet internetového hlasování na Facebooku soutěže a hlasování diváků v sále. Dívky v minulých dnech absolvovaly focení svatebních šatů salonu Empatie v resortu Mlýn v Černovicích. Na webu soutěže je k vidění výsledek - krásné snímky fotografky Lucie Křížkové. Zpravodajský portál JčTeď udělí jako mediální partner také svůj titul - Miss JčTeď, o kterém se hlasuje na www.jcted.cz.

 

Skokanka o tyči Pavla své okolí překvapila

S číslem 7 jde do finále 17 letá studentka Obchodní akademie v Táboře Pavla Buřičová. Věnuje se atletice, za Tělovýchovnou jednotu Vodní stavby Tábor závodí ve skoku o tyči. S osobním rekordem 315 centimetrů patří ve své kategorii mezi tři nejlepší Jihočešky, na mistrovství republiky byla loni pátá. Její sportovní disciplína by se na finálové jeviště nejspíš nevešla, a tak má jiný tajný plán.

Pavla za svou dobrou vlastnost považuje, že je přátelská a dokáže se pobavit s každým. A jak vidí své záporné vlastnosti? "Občas jsem tvrdohlavá, můj trenér Jiří Hřebík by možná řekl, že až drzá. Někdy se tréninku dohadujeme, ale nakonec poslechnu, přece jen je zkušenější," směje se. V atletickém oddílu je podle Pavly fajn parta lidí, kteří si rozumějí. Tráví spolu i hodně času, protože v zimě se jezdí na halové a v létě na venkovní závody. Ty jsou pak skoro každý víkend. Se sportem a zdravým životním stylem souvisí i představa Pavly o budoucím povolání. "Bavilo by mě dělat výživovou poradkyni," říká. K tomu ráda peče a smaží, zmínila palačinky a lívance, ale hned dodala, že musí být samozřejmě s ovocem.

"O soutěži Miss Sezimovo Ústí jsem se dozvěděla na internetu a z plakátů a řekla jsem si, že to vyzkouším. Lidi v mém okolí jsem tím překvapila, nečekali ode mě něco takového, ale teď mi fandí," prozradila Pavla. Baví ji také focení, hledá zajímavé momentky, třeba při západu slunce, ale stejně ráda fotí svoje kuchařské výrobky. "Dám je na Instagram a čekám na reakce," říká. K Pavliným zálibám patří také cestování, nejvíc se jí líbilo v Anglii.

 

Další zprávy z regionu

 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace