Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vojenský den 2019 v Libořezích

    sobota 20.7 9:30 - po celé obci Libořezy

    Účastnit se budou kluby vojenské historie s dobovou technikou, uniformami a vybavením převážně z druhé světové války.

  • Malý princ - pohádka Víti Marčíka pro celou rodinu

    sobota 20.7 15:00 - Suchdol nad Lužnicí, Na farní zahradě

    Pohádka.

Zobrazit všechny události
 

Premiér Sobotka dnes cestuje Jihočeským krajem. Končí besedou v Milevsku

Předseda vlády se do jižních Čech vrací po poměrně krátké době, byl tu na konci srpna na Zemi živitelce a navštívil tehdy i zemědělské družstvo v Bernarticích a Zemský hřebčinec v Písku.

Předseda vlády se do jižních Čech vrací po poměrně krátké době, byl tu na konci srpna na Zemi živitelce a navštívil tehdy i zemědělské družstvo v Bernarticích a Zemský hřebčinec v Písku.

JIŽNÍ ČECHY - Předseda vlády Bohuslav Sobotka dnes přijíždí na návštěvu Jihočeského kraje. V 9 hodin na tiskové konferenci na krajském úřadu se očekává jeho vyjádření k rozhodnutí vlády přesunout Leteckou záchrannou službu z letiště v Plané u Českých Budějovic na vojenské letiště do Bechyně. Pak premiér zamíří do Českého Krumlova.

 

Na tamním gymnáziu bude besedovat se studenty maturitních ročníků. V půl jedné pak návštěva Bohuslava Sobotky pokračuje v Prachaticích, kde si prohlédne nemocnici a pobeseduje s jejími zaměstnanci. Ve 14 hodin se pak na mítinku na náměstí v Netolicích setká s občany. Další mítink, kde premiéra doprovázejí kandidáti ČSSD do krajských voleb a Senátu, proběhne od 15.30 na náměstí v Týně nad Vltavou. 

Dnešní program premiéra na jihu Čech končí od 17 hodin besedou s občany v kině v Milevsku, kde bude na otázky připraven odpovídat i kandidát do Senátu Jan Mládek. 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace