Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vánoční koncert sborů

    Čtvrtek 12.12 18:00 - ZUŠ, Dačice

    Koncert dětských pěveckých sborů.

  • Anna K. - Akusticky 2019

    Čtvrtek 12.12 19:30 - Městské divadlo Český Krumlov

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Řidič srazil dvě neosvětlené cyklistky a ujel. Policie hledá svědky

AKTUALIZOVÁNO - 15.6.2019 23:07

HNĚVKOV - Policie hledá svědky události, ke které došlo před týdnem v sobotu 8. června těsně před desátou večer na silnici I/20. Řidič srazil z kola dvě cyklistky a ujel. Cyklistky neměly za snížené viditelnosti povinnou výbavu, nebyly osvětlené, neměly žádné reflexní prvky. Utrpěly lehká zranění.

 

K nehodě pravděpodoobně došlo tak, že řidič při předjíždění cyklistek, které jely na jízdních kolech značky Scott a Kellys ve směru od Blatné na Sedlici při pravém okraji komunikace, zavadil pravou boční částí vozu o obě cyklistky, které po nárazu upadly na zem a následně do silničního příkopu. Nehoda se stala na úseku mezi obcemi Hněvkov a Němčice. Řidič z místa nehody ujel, aniž by zastavil a dále pokračoval směrem na SedlicI. Na místě nehody zůstalo jeho zpětné zrcátko. Z dosavadního šetření vyplývá, že vozidlo mělo tmavě zelenou barvu a jednalo se pravděpodobně o automobil značky Audi A3 nebo A4.

Policisté žádají případné svědky, kteří nehodu viděli nebo mají informace o vozidle a jeho majiteli, aby kontaktovali policisty na telefonním čísle 974 237 269 nebo přímo na linku 158. Přihlásit se může i neznámý řidič, který by policistům podal k celé události vysvětlení.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace