Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Seniorský večer - Milevská čtyřka

    Čtvrtek 21.11 17:00 - Písek, KD

    Zahraje k poslechu a tanci kapela Milevská čtyřka se zpěvačkou.

  • Miroslav Donutil - Cestou necestou

    Čtvrtek 21.11 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Populární herec, bavič, vypravěč Miroslav Donutil Vás navštíví se svojí show Cestou necestou. Skvělé historky, nové příběhy a zážitky nám připomenou, co vše se může přihodit na cestách.

Zobrazit všechny události
 

Řídím, a tak piju pivo. Nealko

 Autor: PČR

    Autor: PČR

JINDŘICHŮV HRADEC – Dalším městem, kde dopravní policisté se zapojili do celorepublikové preventivní akce Řídím – piju nealko pivo, bylo jihočeské město nad Vajgarem.

Tři hodiny před polednem, v pátek 23. srpna, na silnici 1/34 vedoucí z Jindřichova Hradce do Třeboně, na odstavné ploše, dopravní policisté Petr Šimic a Ondřej Novák s tiskovou mluvčí Hanou Millerovou zastavili a zkontrolovali během hodiny sedmačtyřicet řidičů. Z toho pětačtyřicet prošlo silniční kontrolou včetně dechové zkoušky bez problémů. Ti za odměnu od promotérky Českých pivovarů a sladoven, slečny Kateřiny, dostali nealkoholické pivo a drobné upomínkové předměty. Dva řidiči se dopustili drobných prohřešků, které byly vyřešeny na místě domluvou.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace