Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vokální soubor X-TET

    sobota 7.12 18:00 - Kaple Nanebevzetí Panny Marie, Štítného ulice, Jindřichův Hradec

    Koncert.

  • Tim Rice, Andrew Lloyd Webber Evita

    sobota 7.12 19:00 - DK Metropol, České Budějovice

    Muzikál podle životního příběhu Evy Perónové.

Zobrazit všechny události
 

Rozsvícení vánočního stromu doprovázelo dětské divadlo i andělé

AKTUALIZOVÁNO - 2.12.2019 08:49

STŘÍTEŽ – Do zahradnictví manželů Boškových se každým rokem sjedou lidé z celého okolí na rozsvícení vánočního stromu s programem. Ten letošní přinesl novinku v podobě dětského divadelního představení. Malí i velcí andělé s lucerničkami pak zazpívali společně s manželi Váchovými vánoční koledy.

 


Tolik světel na jednom místě se snad nevidí ani při vánoční výzdobě měst. Areál před zahradnictví s velkým slaměným betlémem byl celý osvícený včetně vánočního stromu.

Na slavnostní rozsvícení vánočního stromu, se vydalo okolo stovky lidí. Nejprve zazněla koleda, nastoupili andělé a před zraky publika se odehrál vánoční příběh o Ježíškovi z babyboxu v podání dětí ze strakonického divadelního kroužku Forbína.

Malí herci se tu museli poprat o jeden mikrofon, což pro ně byla novinka. Nečekaného úkolu se však herci zhostili velmi pohotově a vánoční příběh o hledání rodičů odloženému děťátku tak proběhl bez problémů.

Po divadle nastoupilo celé procesí andělů a andílků s lucerničkami. Ti předvedli své vystoupení za hudebního doprovodu manželů Váchových, kteří pak pokračovali ve vánoční hudební produkci.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace