banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Noční prohlídka města Vimperk

    středa 17.7 20:00 - Vimperk, sraz na parkovišti u parku (Auto JaMra)

    Noční komentovaná prohlídka s průvodcem.

  • Eliška Kotlínová - Písecké kulturní léto 2019

    středa 17.7 19:00 - Písek, Palackého sady

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Sněhové zpravodajství: Jaký je stav sjezdovek v neděli?

JIŽNÍ ČECHY - Přinášíme další sněhové zpravodajství. Jaké podmínky panují osmý únorový den ve skiareálech Lipno, Monínec a Zadov?

 

Ve skiareálu Lipno jsou teď čtyři stupně pod nulou, sníh dosahuje místy výšky až 80 centimetrů. Každou únorovou neděli tu probíhá akce „Postav si sněhuláka na stezce“. Od 13 - 15 hodin si budete moci postavit sněhuláka na Stezce korunami stromů. Každý sněhulák dostane odměnu.

Na Monínci jsou mínus dva stupně, sníh na sjezdovkách je vysoký 65 až 85 centimetrů, jde o prachovou pokrývku. Na lanovku nebudete dnes čekat déle než minutu. V okolí si užijete i běžkování na skialpovém a lavinovém okruhu.

Provozní doba areálů na Zadově již tradičně začala v 8:30 a pokračuje do 16 hodin, večerní lyžování je od 18 do 21 hodin. Průběžně se upravuje 50 kilometrů lyžařských tras. V areálu Kobyla je 50 až 75 centimetrů, Churáňov hlásí 15 až 40 centimetrů a Nové Hutě mají 10 až 20 centimetrů sněhu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace