banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Běh městem

    středa 21.8 18:00 - Strakonice, start Letní kino

    25. ročník závodu + bohatý doprovodný program.

  • Jak do Mastné Lhoty přišel čert

    středa 21.8 17:00 - park před budovou Spektrum, Sezimovo Ústí

    Loutková pohádka pro děti.

Zobrazit všechny události
 

Sněhové zpravodajství: Jarní lyžování je v plném proudu

JIŽNÍ ČECHY – Přinášíme další sněhové zpravodajství. Jaké podmínky panují ve skiareálech Lipno, Monínec a Zadov?

 

Na všech sjezdovkách skiareálu Lipno se lyžuje za mimosezónní ceny. K dispozici je stále dětské výukové hřiště Fox park, skicross i snowpark. Fungují všechny lanovky i pojízdné koberce ve Fox parku. Nejlepší lyžování je vždy ráno a dopoledne, odpoledne se lyžaři opalují na sjezdovce, chodí na Stezku korunami stromů nebo vyrážejí na kolo na cyklostezku kolem Lipna. Lyžuje se od 8.30 do 16 hodin už bez večerního lyžování.

Na Monínci leží v průměru 45 centimetrů sněhové pokrývky. Lyžuje se vždy od 9 do 16 hodin, večerní lyžovačka je od 18 do 21 hodin. V provozu je hlavní lanovka a horní kotva. Nyní rtuť teploměru ukazuje 7 stupňů Celsia.

Vynikající podmínky pro lyžaře jsou na Zadově v areálu Kobyla, který je plně v provozu i mimo sezónu. Těšte se na sobotu! 21. března bude stý den sezóny a to znamená, že dospělí platí jen 100 korun a děti 50 korun. Provozní doba areálů je denně od 8:30 do 16 hod a od středy do soboty i večerní lyžování od 18 do 21 hod. V areálu Kobyla je momentálně 35 až 65 centimetrů sněhu.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace