banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Milevské léto - Rightnow a Maddie

    Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

    Koncert.

  • Promítání filmu Obr

    Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

    Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

Sněhové zpravodajství. Jarní lyžování nekončí

JIŽNÍ ČECHY – Přinášíme další sněhové zpravodajství. Jaké podmínky panují ve skiareálech Lipno, Monínec a Zadov?

 

V lyžařských střediscích se do svahů opírá jarní sluníčko, lyžuje se ale pořád v dobrých podmínkách. Na Lipně návštěvníci zaplatí mimosezonní ceny, o třicet procent nižší než v hlavní sezoně. Nejlepší lyžování je vždy ráno a dopoledne, odpoledne si pak lyžaři užívají českého unikátu. Dopoledne lyžují na Jezerní sjezdovce, odpoledne si pak můžou vychutnávat jízdu po Jezerní cyklo a in-line stezce. „Spojují tak dva sporty, které se provozují v jiných ročních obdobích. S teplotami a sluncem se lyžaři také opalují na sjezdovce u drinku, nebo míří na Stezku korunami stromů. Lyžuje se od 8.30 do 16 hodin a v půjčovně lyží si můžete půjčit kola a elektrokola,“ láká k návštěvě areálu jeho mluvčí Jiří Falout.

Na Monínci je provoz na sjezdovkách přerušen.

Dobré podmínky hlásí na Zadově, kde se lyžuje také za mimosezonní ceny. V areálu Kobyla se výška sněhu pohybuje od 25 do 55 centimetrů. Od středy do soboty si zájemci mohou užít ještě i večerní lyžování, vždy od 18 do 21 hodin. Nové Hutě a Churáňov nejsou v provozu.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace