Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Robert Fulghum - opravář osudů, o jeho tvorbě i životě

    středa 23.10 17:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

    Beseda.

  • Bachata pro začátečníky

    středa 23.10 17:00 - Strakonice, DDM

Zobrazit všechny události
 

Sněhové zpravodajství: Lyžuje se stále ještě za dobrých podmínek

JIŽNÍ ČECHY – Přinášíme další sněhové zpravodajství. Jaké podmínky panují ve skiareálech Lipno, Monínec a Zadov?

 

Jarní lyžování za mimosezónní ceny, tak se nyní jezdí ve Skiareálu Lipno. Návštěvníci zaplatí o třicet procent méně než v hlavní sezoně. K dispozici jsou všechny sjezdovky, v provozu jsou i všechny lanovky a také lyžařské výukové hřiště Fox park, skicross, snowpark i měřený slalom. Lyžuje se od 8.30 do 16 hodin. Jak upozorňuje mluvčí střediska Jiří Falout, nejlepší lyžovačka je ráno a dopoledne. „Odpoledne pak vyrazte do perliček vodního ráje Aquaworldu Lipno, kde je překrásný výhled na lipenské jezero, do ráje labyrintů a skluzavek Hopsária, na Stezku korunami stromů nebo si můžete půjčit kolo či elektrokolo v naší půjčovně Intersport rent a vyjet na výlet kolem Lipna,“ láká k návštěvě.

 Na moníneckých sjezdovkách leží v průměru 45 centimetrů sněhu. Lanovky a vleky jsou v provozu jako vždy od 9 do 16 hodin, večer pak od 18 do 21 hodin. Teploty se momentálně drží kolem nuly.

Lyžuje se dobře i na Zadově, také za mimosezonní ceny. V areálu Kobyla se výška sněhu pohybuje od 25 do 65 centimetrů. Od středy do soboty si zájemci užijou i večerní lyžování, vždy od 18 do 21 hodin. Nové Hutě a Churáňov nejsou v provozu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace