banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Začarovaný les

    pondělí 22.7 10:00 - Protivín, KD

    Loutková pohádka.

  • Kašpárek a prasátko

    pondělí 22.7 15:00 - Protivín KD

    Loutková pohádka.

Zobrazit všechny události
 

Sněhové zpravodajství: Sněhu je víc, lyžuje se skvěle

JIŽNÍ ČECHY - Přinášíme další sněhové zpravodajství. Jaké podmínky panují sedmý únorový den ve skiareálech Lipno, Monínec a Zadov?

 

Stále více sněhu. Tak by se dal nazvat stav dnešních sjezdovek ve skiareálu Lipno. Momentálně zde hlásí 30 až 80 centimetrů a šest stupňů pod nulou. Dnes je na programu zábava s lišákem Foxem a jeho karnevalem na lyžích, děti si tedy přijdou na své - v maskách dostávají jako dárek vstup na 2 hodiny do Aquaworldu Lipno a vstup na Stezku korunami stromů.

Monínec má taky slušnou sněhovou pokrývku v rozmezí od 65 do 85 centimetrů. Je tu nula stupňů. Na hlavní sjezdovce opět můžete využít večerní lyžování na nejdelší osvětlené sjezdovce v Čechách. Funguje vždy od 18 do 21 hodin.

Na Zadově v areálu Kobyla leží 50 až 75 centimetrů sněhu, Churáňov má 15 až 40 centimetrů a Nové Hutě 10 až 20 centimetrů.Provozní doba areálů je denně od 8:30 do 16 hod a denně mimo pondělí i od 18 do 21 hodin. Průběžně  je upravováno 50 km lyžařských tras.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace