banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vojenský den 2019 v Libořezích

    sobota 20.7 9:30 - po celé obci Libořezy

    Účastnit se budou kluby vojenské historie s dobovou technikou, uniformami a vybavením převážně z druhé světové války.

  • Malý princ - pohádka Víti Marčíka pro celou rodinu

    sobota 20.7 15:00 - Suchdol nad Lužnicí, Na farní zahradě

    Pohádka.

Zobrazit všechny události
 

Sněhové zpravodajství: Stále ještě se lyžuje, i když finále se blíží

JIŽNÍ ČECHY – Přinášíme jedno z posledních sněhových zpravodajství. Na Monínci, Nových Hutích a Churáňově sezonu ukončili, na Lipně se k tomu chystají v nejbližších dnech. Na Zadově si lyžaři ještě sněhu užívají.

 

„Jednu z posledních možností zalyžovat si mají lyžaři ve Skiareálu Lipno. K dispozici tu jsou zatím pořád všechny sjezdovky, počítat však musejí s vytátými místy. V provozu jsou všechny lanovky. V sobotu přivítáme nadšence na lyžích v plavkách, pyžamech či kraťasích, kteří pak budou mít poloviční útratu v restauraci U Yettiho, a v neděli by měl Skiareál Lipno ukončit sezónu lyžováním za dvacetikorunu,“ uvedl mluvčí střediska Jiří Falout.

Dobré podmínky stále hlásí Zadov. Vleky jsou v provozu, na sjezdovkách leží od dvaceti do padesáti centimetrů sněhu. Provozní doba areálu je denně od 8:30 do 16 hod a od středy do soboty lze využít i večerní lyžování od 18 do 21 hod.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace